Skip to content Skip to footer
ul. Pszczyńska 1B, 43-225 Wola
0 items - 0.00 zł 0
0 items - 0.00 zł 0

O nas

O nas

Sklep ludzi z pasją

Prove to sklep jeździecki, którego założeniem jest stworzenie ciepłej oraz rodzinnej atmosfery.

Od wielu lat jeździmy, szkolimy się, posiadamy własne konie – towarzyszy nam również zamiłowanie do koniarzy, uwielbiamy długie rozmowy na temat Waszych podopiecznych.

Z przyjemnością podzielimy się wieloletnim doświadczeniem oraz, w miarę naszej możliwości, chętnie służymy radą.

Znajdziecie u nas sprzęt na każdą kieszeń, dokładamy najwyższych starań aby w naszym asortymencie znajdowały się jedynie produkty których trwałość, praktyczność oraz cena są satysfakcjonujące.

Jesteśmy fanami odzieży jeździeckiej, dbamy o to, aby w naszym sklepie od stóp po czubek głowy mógł wyposażyć się każdy, od dorosłych kobiet i mężczyzn, po najmłodszych adeptów jeździectwa. Posiadamy w sprzedaży spore zaplecze produktów oferowanych przez polskich producentów, w naszej opinii należy promować rodzime przedsiębiorstwa.

Do dobrostanu naszych koni przywiązujemy ogromną wagę, niejednokrotnie zadbane są lepiej niż my sami ;) Stąd pomysł na nazwę, kombinacja imion dwóch najstarszych koni, których właścicielami mamy przyjemność być.

PRO – pochodzi od kuca imieniem Promyczek,
Ve – inspirację zaczerpnęliśmy od klaczy Wena.

Zajmujemy się również dystrybucją pasz i suplementów, nie byle jakich – oferujemy Państwu wyłącznie marki, które od lat stosujemy osobiście lub możemy z czystym sumieniem polecić w oparciu o pozytywne doświadczenia przyjaciół, którzy, tak jak my, są właścicielami oraz miłośnikami koni.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego miejsca na ziemii, mamy nadzieję że poczujecie się “jak w domu”. Z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz napijemy się z Państwem świeżo zmielonej kawy!

Dokładnie tak, wiemy jak koniarze cenią sobie dobrą kawę, posiadamy ekspres i nie zawahamy się go użyć ;)

DO ZOBACZENIA